niedziela, 23 czerwca 2013

Kolorowe jarmarki ...

Pod takim hasłem upłyneły mi ostatnie trzy dni . Choć przygotowania trwały dość długo i zmęczenie malowało się na mojej twarzy . Z powodu zarwanych nocy , to i tak było warto ! Ogrom wrażeń estetycznych jest nie do opisania ! Ponad to wspaniali ludzie z których każdy miał do pokazania rzeczy w prost wyjątkowe i atmosfera której nie spotka się nigdzie indziej  .
 Każdy choć raz w życiu powinien doświadczyć czegoś takiego i czerpać garściami inspirację . Bynajmniej ja tak zrobiłam :P . I jestem naładowana na cały kolejny rok . Pozdrawiam również wszystkich nowo poznanych młodych i zdolnych . Jak i zarówno moje koleżanki z lat ubiegłych . Mam nadzieję , że spotkamy się jeszcze kiedyś w podobnym gronie :) 

A tu krótki filmik z moim udziałem hahaha . To było zrobione z zaskoczenia ! http://www.legnica.fm/index.php/54-fakty-region/14570-dni-chojnowa-juz-w-ten-weekend 

A tak prezentowało się moje stoisko.  Na zdjęciach widać również konewki których nie zdążyłam Wam wcześniej pokazać 


3 komentarze:

  1. Na pewno zatrzymałabym się przy twoim stoisku! Konewki przepiękne, chyba nie umiałabym wybrać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna ekspozycja, jest się czym pochwalić mając takie zbiory artystycznie wykonane, nie wiem tylko dokładnie gdzie był ten jarmark?? Pewnie i tak daleko ode mnie, w moim rejonie nie ma takich jarmarków, jedynie galerie rękodziała, itp.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jarmark odbywał się w Chojnowie w województwie dolnośląski . A dokładniej miasto to znajduje się w powiecie Legnickim

    OdpowiedzUsuń