poniedziałek, 3 czerwca 2013

Paris :)

Paryż zawsze wzbudzał we mnie podziw . Zwłaszcza na starych fotografiach . Te wszystkie zaułki , uliczki i klimaty rodem z lat 20 to jest to co obecnie mnie inspiruje . Kobiety z tamtych czasów miały w prost bajeczne stroje . Szykowne , stylowe i jakże kobiece . Francja jest wspaniała ! . Ale klimat minionej epoki jak dla mnie nie może się równać z niczym innym . A poza tym cała kwintesencja kobiecości tkwi właśnie w Paryżu . W końcu to stolica mody . Perfumy, buty, torebki  ,dobre wino , romantyczne spacery Wszytko to co my kobietki tak uwielbiamy :) . Coś mi się zdaje , że przez pewien czas odczujecie mój nastrój po przez  prace . A dziś zamknęłam trochę skojarzeń o Paryżu w szkatułce  . 
3 komentarze:

  1. Witaj! Szkatułka jest piękna i mistrzowsko wykonana, ja nie mam tyle cierpliwości do szczególów, ale klimaty uwielbiam te same i Francja jest moim marzeniem. Pozdrawiam i zapraszam na mój blog. Beata

    OdpowiedzUsuń
  2. No i jestem...i znowu podziwiam szkatułke...cudowna jest,wszytskie Twoje prace mni zachwycają:)A kiedyś zdradzisz jak powstała ta szkatułka tzn.obrazek to serwetka czy papier do dekupażu(jeśli tak gdzie takie piękne można zakupić) czy transfer? Ale Cię zawaliłam pytaniami...sorki :)Pozdrawiam i czekam na kolejne cudowne prace :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo podoba mi się połączenie zdjęcia z tym wspaniale spatynowanym wzorem :)

    OdpowiedzUsuń