czwartek, 21 listopada 2013

Medaliony retro

Powracam z kolejną porcją bombkowych różności . Dość długo zastanawiałam się jak się do nich zabrać . Chciałam aby wyglądały na naprawdę wiekowe . I de fakto jak się okazuje  trudno jest połączyć kolorowe fotki z typową kolorystyką którą charakteryzuje się vintage . Eksperymentowałam  kilka ładnych razy zanim osiągnęłam pożądany prze zemnie efekt . Czasem za bardzo kombinuje a najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej efektowne . Wystarczyło po prostu pomieszać złotą pastę z umbrą i wyrysować relief  :) . Bałam się też aby bombki nie prezentowały się zbyt ciężko i monumentalnie bo widnieją na nich buzki dzieci . Ale z końcowego efektu można powiedzieć , że jestem zadowolona 


7 komentarzy:

 1. Prześliczne reliefy! takimi lubię się zachwycać! fajne kolorystycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znalazłaś piękne miejsce dla tych zdjęć, na wieczną, choć kruchą pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh...Przecudne!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne bombki,bardzo mi się podobają :)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. De Ququ bombki są plastikowe więc powinny posłużyć . I kto wie może kiedyś w którymś domu zawisną po latach jak dzieciaki będą dorosłe i będą ubierać w nie własne choinki ze swoimi pociechami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezwykłe są te bombki. Zaklęłaś w nich wspomnienia bo czyż nie za kilkanaście lat patrząc na te wypracowane ozdoby nie będą one przywoływać wspomnienia ?. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

  OdpowiedzUsuń